Egemen Endüstriyel Zincir ve Sanayi Ekipmanları Limited Şirketi

30 yıllık bilgi ve tecrübe ile değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına gece gündüz çalışıyor, her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Egemen Zincir - Hakkımızda

Müşterilerimizin soru ve sorunlarına çözüm sağlıyoruz.

Kocaeli – Gebze’de bulunan firmamız , imalatını yaptığı zincirlerin ve aparatların tüm işlemlerini kendi bünyesinde yapabilmektedir. Tecrübeli, deneyimli çalışan ve Mühendis kadromuzla beraber imal ettiğimiz her ürünü olabilecek en iyi şekilde imal ederek, değerli müşterilerimizin her türlü sorularına ve sorunlarına cevap verip çözüm üretmekteyiz. Firma olarak en büyük sermayemizi müşterilerimiz ve onların memnuniyetleri olarak görüyor, bizlere ilettikleri soru ve sorunlara çözüm sağlamak adına elimizden gelen tüm imkanları kullanıyoruz. Egemen Zincir olarak en büyük ilke ve amacımız müşterilerimizin, bizlerden daimi memnuniyetleridir.

Profesyonel kalite-hizmet istiyorsanız doğru yerdesiniz.

30 yıldır müşterilerimiz için en iyi kalite – fiyat – memnuniyet ve hizmeti vermek için hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz.
Müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmayı çalışıyor ve sunuyoruz .
Sadece kalite değil , fiyat konusunda da müşterilerimizi düşünüyor ve en iyi kalite – fiyat ‘ı sunuyoruz
Satış öncesi , sonrası , bilgi alma konusu da dahil tüm konularda müşterilimizin memnuniyetini her şeyden üstün tutmaya gayret gösteriyoruz.
egemen zincir hakkinda
egemen zincir bilgi