Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Hammadde tedariği sağladığımız firmaları seçerken özellikle hammadde kalitesinin doğru olduğuna dair evrak verebilen firmaları tercih ediyoruz. Bu yüzden müşterilerimiz talep ettiği taktirde bu evrakları onlara sağlıyoruz.

Ürünlerimizde kullandığımız malzeme seçimlerini yılların getirdiği bilgi ve tecrübe, en önemlisi ise Dünya çapında kalitesi kabul edilmiş ve patentlenmiş malzeme türlerinden kullanıyoruz. Dolayısıyla istediğimiz ürün kalitesine ulaşıp , müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sağlamış oluyoruz.

Doğrudan fabrikadan hammadde olarak malzemelerimizi temin edip; zincir yapımında malzemelerin işlenmesi, hazır hale getirilmesi ve montajı dahil tüm işlemleri Egemen Zincir olarak kendi bünyemizde yapıyoruz.

Ürünlerimizin hassasiyetlerini; malzemelerin işlenmesi CNC makineleriyle yaparak, montaj aşamalarını ise Press makineleriyle yapıp olabilecek insan hata faktörünü minimum seviyeye indirerek ve ürünlerimizin hassasiyetine maksimum dikkat ederek yapıyoruz.

30 yılın getirdiği tecrübe ve bilgi, mühendis ve işinde tecrübeli çalışan kadromuz, müşterilerimizin talepleri, memnuniyeti ve müşteri hizmeti konusunda ki hassasiyetimiz, ürünlerimizin yüksek kalitesi, rekabetçi fiyat politikamız ve yenilikçi bakışımız ile değerli müşterilerimize her geçen gün daha iyi hizmet vermek için çabalıyoruz. Sonuç olarak ise siz değerli müşterilerimize maksimum hizmet ve müşteri memnuniyeti sunuyoruz!